Alarm do bytu

Pro zabezpečení bytu stačí malý systém s několika prvky. Pokud není byt v přízemí, je většinou důležité hlídat vstupní popřípadě balkónové dveře. Alarm Jablotron 100 ochrání Váš byt před vloupáním nebo požárem a při jakékoli události zavolá na mobilní telefon nebo pošle SMS a spustí sirénu, která pachatele odradí. Systém lze také připojit na pult centralizované ochrany, kde při poplachu operátoři vyšlou na místo zásahovou jednotku.

Ke všem alarmům firmy Jablotron je střežení pultem centralizované ochrany na 3 měsíce zdarma.

Více informací o možnostech zabezpečovacích systémů naleznete zde.

Ukázková sestava alarmu do bytu

Systém lze navrhnout jako drátový nebo bezdrátový. Drátové komponenty jsou levnější, ale je třeba k nim připočíst cenu kabeláže a práce s její instalací a také s většími zásahy do interiéru. Proto mnohdy vyjde bezdrátová varianta levněji.

Tato sestava je navržena jako bezdrátová. U vchodových dveří je umístěna ovládací klávesnice a pohybový detektor, požární detektor a na balkonových dveřích je magnetický detektor otevření.

JA-101KR Ústředna s GSM/GPRS komunikátorem a rádiovým modulem 1x

JA-101KR Ústředna s GSM/GPRS komunikátorem a rádiovým modulem

Základní prvek systému JABLOTRON 100. Je určen k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Je osazena modulem JA-110R. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-154E Bezdrátový přístupový modul 1x

JA-154E Bezdrátový přístupový modul

Obousměrně komunikující bezdrátový přístupový modul s LCD displejem, klávesnicí a RFID čtečkou pro ovládání systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 segmenty JA-192E.

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor 1x

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor

Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

JA-150P Bezdrátový PIR detektor pohybu 1x

JA-150P Bezdrátový PIR detektor pohybu

JA-150P je detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů. Detekuje pohyb osob v prostoru. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

JA-150P Bezdrátový PIR detektor pohybu 1x

JA-151M Bezdrátový magnetický detektor mini

Detekuje otevření okna nebo dveří. Má jedinečný malý rozměr. Je vhodný pro obytné i komerční prostory.

JA-150ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty 1x

JA-150ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty

Detekuje požár v obytných nebo komerčních budovách. Umožňuje detekci: kouře a zvýšené teploty, kouře nebo zvýšené teploty, jen kouře nebo jen zvýšené teploty.

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní 1x

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní

Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

Cena ukázkové sestavy bez montáže je 22 426 Kč včetně 15% DPH

Systém Vám namontujeme a nastavíme dle platných norem a Vašich požadavků a naučíme Vás ho snadno ovládat. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a bezplatné poradenství. S instalacemi zabezpečovacích systémů máme 25 let zkušeností. Používáme jen kvalitní komponenty předních světových výrobců, převážně firmy Jablotron a Paradox.

Záruka

Na instalovaný systém a jeho funkci poskytujeme záruku 24 měsíců. Výrobce (Jablotron Alarms a.s.) poskytuje na prvky instalovaného systému, které vyrobil a které byly prokazatelně namontované certifikovaným technikem, bezplatný pozáruční servis v délce 5 let od vypršení výše uvedené záruky. Bezplatný pozáruční servis je poskytnut v případě, že je systém minimálně 1x ročně kontrolován certifikovanou firmou. Bezplatný pozáruční servis nezahrnuje výkon servisního technika. Dopravu a čas strávený dopravou a opravou hradí zákazník. Prodloužená záruka se nevztahuje na baterie ani záložní akumulátor.

 

Kontaktujte nás

Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky