Alarm do domu

Pro zabezpečení domu je vhodné zvolit kvalitní alarm osvědčeného výrobce. Chrání Váš majetek a mnohdy také zdraví. Kromě pohybových nebo magnetických detektorů, které střeží prostor před vniknutím nezvané osoby lze také připojit k systému detektory požáru, plynu nebo oxidu uhelnatého. Může také detekovat zaplavení sklepa. Dále lze také ovládat různá zařízení v domě jako brány, garážová vrata, žaluzie, topení, osvětlení, zavlažování atd. Systém lze rozdělit na různé sekce a na noc si zapnout pouze část domu, nebo v případě potřeby zajistit zvlášť garáž, zahradní domek a podobně. Všechny tyto funkce můžete ovládat jak místně přes klávesnici, dálkový ovladač nebo bezkontaktní čip, tak i na dálku mobilním telefonem, popřípadě webovou aplikací. Lze si tak například před příjezdem dálkově zkontrolovat teplotu v domě a zapnout topení.

Alarm Jablotron 100 ochrání Váš dům před vloupáním nebo požárem a při jakékoli události zavolá na mobilní telefon nebo pošle SMS a spustí sirénu, která pachatele odradí. Systém lze také připojit na pult centralizované ochrany, kde při poplachu operátoři vyšlou na místo zásahovou jednotku.

Ke všem alarmům firmy Jablotron je střežení pultem centralizované ochrany na 3 měsíce zdarma.

Více informací o možnostech zabezpečovacích systémů naleznete zde.

Ukázková sestava alarmu do domu

Alarmy existují buď drátové, nebo bezdrátové, popřípadě kombinace obojího. Pokud je dům ve fázi stavby, nebo rekonstrukce, je možné použít drátový systém. Pokud je dům již dostaven, je výhodnější použít systém bezdrátový.

Tato sestava je navržena jako drátová. Obsahuje ovládací klávesnici, 4 detektory pohybu, požární detektor, detektor zaplavení, vnitřní a venkovní sirénu.

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem 1x

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem

Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna pro ochranu rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-114E Sběrnicový přístupový modul 1x

JA-114E Sběrnicový přístupový modul

Přístupový modul s LCD displejem, ovládacími klávesami a čtečkou RFID pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E.

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor 1x

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor

Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

JA-110P Sběrnicovývý PIR detektor pohybu 4x

JA-110P Sběrnicový PIR detektor pohybu

JA-110P je sběrnicový detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů prostřednictvím infrapasivní detekce pohybu v místnosti. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

JA-110ST Sběrnicový kombinovaný detektor kouře a teploty 1x

JA-110ST Sběrnicový kombinovaný detektor kouře a teploty

Detekuje požár v obytných a komerčních budovách. Umožňuje nastavení detekce: optická a teplotní, optická nebo teplotní, pouze optická nebo pouze teplotní.

JA-110F Sběrnicový záplavový detektor 1x

JA-110F Sběrnicový záplavový detektor

Detektor slouží pro indikaci zaplavení prostor (sklep, koupelna apod.) vodou. Tuto informaci přenáší do zabezpečovací ústředny po sběrnici.

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní 1x

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní

Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

JA-111A Sběrnicová siréna venkovní 1x

JA-111A Sběrnicová siréna venkovní

Venkovní sběrnicová siréna je určena k akustické signalizaci poplachů a aktivace a deaktivace výstupů PG. Sirénu lze objednat s alternativními kryty (nerez, šedá, bílá).

Cena ukázkové sestavy bez montáže je 27 148 Kč včetně 15% DPH

Systém Vám namontujeme a nastavíme dle platných norem a Vašich požadavků a naučíme Vás ho snadno ovládat. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a bezplatné poradenství. S instalacemi zabezpečovacích systémů máme 25 let zkušeností. Používáme jen kvalitní komponenty předních světových výrobců, převážně firmy Jablotron a Paradox.

Záruka

Na instalovaný systém a jeho funkci poskytujeme záruku 24 měsíců. Výrobce (Jablotron Alarms a.s.) poskytuje na prvky instalovaného systému, které vyrobil a které byly prokazatelně namontované certifikovaným technikem, bezplatný pozáruční servis v délce 5 let od vypršení výše uvedené záruky. Bezplatný pozáruční servis je poskytnut v případě, že je systém minimálně 1x ročně kontrolován certifikovanou firmou. Bezplatný pozáruční servis nezahrnuje výkon servisního technika. Dopravu a čas strávený dopravou a opravou hradí zákazník. Prodloužená záruka se nevztahuje na baterie ani záložní akumulátor.

 

Kontaktujte nás

Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky