Alarm do firmy

Alarm Jablotron 100 je pro svou variabilitu ideální pro zabezpečení firmy. Hodí se jak pro malé objekty, jako jsou kanceláře nebo sklady, až po velké komplexy budov. K systému je možné připojit až 120 drátových nebo bezdrátových detektorů, rozdělit ho na 15 podsystémů a má 32 programovatelných výstupů, kterými je možné ovládat různá zařízení. Pomocí softwarové nadstavby ho lze používat i jako docházkový systém. Přístup může mít až 300 uživatelů, kterým lze povolit různá oprávnění pro jednotlivé podsystémy. Ovládat jej lze jak místně přes klávesnici, dálkový ovladač nebo bezkontaktní čip, tak i na dálku mobilním telefonem popřípadě webovou aplikací. Při vloupání nebo požáru zavolá na mobilní telefon nebo pošle SMS a spustí sirénu. Systém lze také připojit na pult centralizované ochrany, kde při poplachu operátoři vyšlou na místo zásahovou jednotku.

Ke všem alarmům firmy Jablotron je střežení pultem centralizované ochrany na 3 měsíce zdarma.

Více informací o možnostech zabezpečovacích systémů naleznete zde.

Ukázková sestava alarmu do firmy

Tato varianta je drátová a je navržena pro tři kanceláře se vstupní chodbou a obsahuje ovládací klávesnici, 4 detektory pohybu a vnitřní sirénu.

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem 1x

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem

Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna pro ochranu rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-114E Sběrnicový přístupový modul 1x

JA-114E Sběrnicový přístupový modul

Přístupový modul s LCD displejem, ovládacími klávesami a čtečkou RFID pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E.

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor 1x

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor

Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

JA-110P Sběrnicový PIR detektor pohybu 4x

JA-110P Sběrnicový PIR detektor pohybu

JA-110P je sběrnicový detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů prostřednictvím infrapasivní detekce pohybu v místnosti. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní 1x

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní

Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

Cena ukázkové sestavy bez montáže je 23 037 Kč včetně 21% DPH

Systém Vám namontujeme a nastavíme dle platných norem a Vašich požadavků a naučíme Vás ho snadno ovládat. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a bezplatné poradenství. S instalacemi zabezpečovacích systémů máme 25 let zkušeností. Používáme jen kvalitní komponenty předních světových výrobců, převážně firmy Jablotron a Paradox.

Záruka

Na instalovaný systém a jeho funkci poskytujeme záruku 24 měsíců. Výrobce (Jablotron Alarms a.s.) poskytuje na prvky instalovaného systému, které vyrobil a které byly prokazatelně namontované certifikovaným technikem, bezplatný pozáruční servis v délce 5 let od vypršení výše uvedené záruky. Bezplatný pozáruční servis je poskytnut v případě, že je systém minimálně 1x ročně kontrolován certifikovanou firmou. Bezplatný pozáruční servis nezahrnuje výkon servisního technika. Dopravu a čas strávený dopravou a opravou hradí zákazník. Prodloužená záruka se nevztahuje na baterie ani záložní akumulátor.

 

Kontaktujte nás

Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky