Alarm na chatu

Pro zabezpečení chaty většinou postačí jednoduchý systém s několika málo komponenty. Jeden nebo dva pohybové detektory, detektor požáru a také, pokud má chata elektrické vytápění, je výhodné doplnit systém o termostat, kterým si lze před příjezdem dálkově zkontrolovat teplotu a zapnout topení. Alarm se dá ovládat jak místně přes klávesnici, dálkový ovladač nebo bezkontaktní čip, tak i na dálku mobilním telefonem popřípadě webovou aplikací.

Alarm Jablotron 100 ochrání Vaši chatu před vloupáním nebo požárem a při jakékoli události zavolá na mobilní telefon nebo pošle SMS a spustí sirénu, která pachatele odradí. Systém lze také připojit na pult centralizované ochrany, kde při poplachu operátoři vyšlou na místo zásahovou jednotku.

Ke všem alarmům firmy Jablotron je střežení pultem centralizované ochrany na 3 měsíce zdarma.

Více informací o možnostech zabezpečovacích systémů naleznete zde.

Ukázková sestava alarmu na chatu

Alarmy existují buď drátové, nebo bezdrátové, popřípadě kombinace obojího. Pokud je objekt ve fázi stavby, nebo rekonstrukce, je možné použít drátový systém. Pokud je již dostaven, je výhodnější použít systém bezdrátový.

Tato sestava je navržena jako drátová. Obsahuje ovládací klávesnici, 2 detektory pohybu, požární detektor, termostat a vnitřní sirénu.

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem 1x

JA-101K Ústředna s vestavěným GSM/GPRS komunikátorem

Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna pro ochranu rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.

JA-114E Sběrnicový přístupový modul 1x

JA-114E Sběrnicový přístupový modul

Přístupový modul s LCD displejem, ovládacími klávesami a čtečkou RFID pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven až 20 ovládacími segmenty JA-192E.

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor 1x

SA214-2.6 Bezúdržbový akumulátor

Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V.

JA-110P Sběrnicový PIR detektor pohybu 2x

JA-110P Sběrnicový PIR detektor pohybu

JA-110P je sběrnicový detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů prostřednictvím infrapasivní detekce pohybu v místnosti. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

JA-110ST Sběrnicový kombinovaný detektor kouře a teploty 1x

JA-110ST Sběrnicový kombinovaný detektor kouře a teploty

Ddetekuje požár v obytných a komerčních budovách. Umožňuje nastavení detekce: optická a teplotní, optická nebo teplotní, pouze optická nebo pouze teplotní.

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní 1x

JA-110A Sběrnicová siréna vnitřní

Sběrnicová siréna pro vnitřní prostředí je určena k akustické signalizaci poplachu, dále příchodového a odchodového zpoždění a aktivace výstupů PG v zabezpečovacím systému.

JA-110TP Sběrnicový pokojový termostat 1x

JA-110TP Sběrnicový pokojový termostat

Slouží k měření a řízení pokojové teploty. Termostat rozšiřuje možnosti systému JABLOTRON 100 v oblasti domácí automatizace jednoduché zónové regulace. Ke spínání topení se používá standardních programovatelných výstupů ústředny.

Cena ukázkové sestavy bez montáže je 24 260 Kč včetně 21% DPH

Systém Vám namontujeme a nastavíme dle platných norem a Vašich požadavků a naučíme Vás ho snadno ovládat. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a bezplatné poradenství. S instalacemi zabezpečovacích systémů máme 25 let zkušeností. Používáme jen kvalitní komponenty předních světových výrobců, převážně firmy Jablotron a Paradox.

Záruka

Na instalovaný systém a jeho funkci poskytujeme záruku 24 měsíců. Výrobce (Jablotron Alarms a.s.) poskytuje na prvky instalovaného systému, které vyrobil a které byly prokazatelně namontované certifikovaným technikem, bezplatný pozáruční servis v délce 5 let od vypršení výše uvedené záruky. Bezplatný pozáruční servis je poskytnut v případě, že je systém minimálně 1x ročně kontrolován certifikovanou firmou. Bezplatný pozáruční servis nezahrnuje výkon servisního technika. Dopravu a čas strávený dopravou a opravou hradí zákazník. Prodloužená záruka se nevztahuje na baterie ani záložní akumulátor.

 

Kontaktujte nás

Chráněno službou Google reCAPTCHA Ochrana soukromí - Smluvní podmínky